Čiba Sport

European kids athletics games

foto prezentace
 

Gymnázium Hády

Město Brno

Logo města Brna

Přihlášky na EKAG 2017 lámou rekordy!!

V pátek se uzavřela registrace oddílů na 12.ročník European kids athletics games a i přes některá opatření předběžné přihlášky opět dosáhly rekordního počtu účastníků, když se konečné číslo vyšplhalo přes 1800!!!! účastníků. Toto číslo je opravdu astronomické a jen svědčí o velké popularitě a skvělé organizaci našeho mítinku mezi mládeží, když opět přibylo mnoho nových oddílů. Neskutečná popularita se každoročně rozšiřuje i v zahraničí, když letos přijedou talenti z patnácti států Evropy a jen z Litvy zamíří do moravské metropole neskutečných deset oddílů. Celkem se v Brně představí závodníci a závodnice ze sto dvanácti oddílů.

  Čeká nás organizátory opravdu mimořádně náročný program od 10.až do 16.9., když hned po skončení EKAG přivítáme nejlepší evropské juniorské týmy skupiny A v bojích o tituly mistra Evropy v týmech, když do Brna se sjede na pět stovek špičkových juniorů a juniorek. Přípravy se již roztáčí na plné obrátky a tak prázdniny budou opravdu mimořádně pracovní.

  Na slavnostní zahájení obou akcí je příslib účastí představitelů EAA, ministra školství, hejtmana Jihomoravského kraje a primátora města Brna.   

 

Registration for EKAG 2017 is closed. Despite some restriction, the application number are huge again. The final amout is now over 1800 participants. This astronomicaly huge number is testifies to big popularity and great organisation of out meeting. Many new sport clubs added. The popularity of this meeting is spreading abroad and because of that there will be 15 countries of Europe taking part. For example, from Lithuania, 10 athletic clubs will arrive. Totaly there will, in Brno, be 112 athletic clubs and organisations.

Organizers going to be very busy from 10. till 16. September. Right after the EKAG ends, we host the best european U20 teams, group A in Europeanchampion club cup. Over 500 great european athletes will arrive to Brno for competition. Preparation is getting started and our summer holidays will be working.

Minister of sports, chairman of South-moravien district and representatives of EAA promised to come to the opening ceremony.

Č 

01.07. 2017, 14:51


Copyright © Cibasport.cz 2011