Čiba Sport

European kids athletics games

foto prezentace
 

Gymnázium Hády

Město Brno

Logo města Brna

Na European kids athletics games přivítáme olympijského vítěze v trapu Davida Kosteleckého a zástupce nadace Atýsek!!

Velice rychle se blíží začátek největšího žákovského závodu v Evropě, když do Brna se sjede rekordní počet účastníků na 12.ročník European kids athletics games a tak na jeden tisíc šest set talentů z patnácti států se může těšit na pondělí 11.9., když od 20.00 hod. vypukne slavnostní zahájení, kde na všechny čeká bohatý program za účast olympijského vítěze a účastníka pěti olympijských her v trapu Davida Kosteleckého a naší velké atletické naděje na středních tratích stříbrného z HME na 1500m Filipa Sasínka. Rozhodně zajímavé bude setkání se zástupci nadace Atýsek, která podporuje mimo jiné výcvik vodících pejsků pro nevidomé spoluobčany a naše agentura Čiba sport athletics se rozhodla ve spolupráci s nadací tuto činnost podpořit.Závěr celého zahájení tradičně zakončí velkolepý ohňostroj.
  Na slavnostní zahájení se chystají i čelní představitelé z ministerstva školství, Jihomoravského kraje, kdy účast již přislíbil pan hejtman Bohumil Šimek, statutárního města Brna a účast již přislíbil i rektor VUT pan Petr Štěpánek.

Rozhodně si nenechejte ujít tuto jedinečnou podívanou a přijďte podpořit začínající naděje v pondělí 11.9., když v předprogramu již od 17.00 hod. se rozpoutají boje o originální sady medailí a od 20.00hod. slavnostní defilé výprav ve sportovním areálu VUT Pod Palackého vrchem.

Č  

23.08. 2017, 06:28

EKAG 2017 s rekordním počtem účastníků a menší úpravou časového pořadu.

Již v loňském roce jsme byli nuceni na základě vysokého nárůstu účastníků upravit časový pořad a několik disiciplin předsunout před slavnostní zahájení a tak v letošním roce  bude před slavnostním zahájení i hod míčkem. 

Even this year there will be some changes in timetable because of huge nuber of participants. Some events will take place in monday before the openinng ceremony.

Časový pořad EKAG 2017 najdete zde.

Timetable EKAG 2017 here.

Č

03.07. 2017, 07:04

Přihlášky na EKAG 2017 lámou rekordy!!

V pátek se uzavřela registrace oddílů na 12.ročník European kids athletics games a i přes některá opatření předběžné přihlášky opět dosáhly rekordního počtu účastníků, když se konečné číslo vyšplhalo přes 1800!!!! účastníků. Toto číslo je opravdu astronomické a jen svědčí o velké popularitě a skvělé organizaci našeho mítinku mezi mládeží, když opět přibylo mnoho nových oddílů. Neskutečná popularita se každoročně rozšiřuje i v zahraničí, když letos přijedou talenti z patnácti států Evropy a jen z Litvy zamíří do moravské metropole neskutečných deset oddílů. Celkem se v Brně představí závodníci a závodnice ze sto dvanácti oddílů.

  Čeká nás organizátory opravdu mimořádně náročný program od 10.až do 16.9., když hned po skončení EKAG přivítáme nejlepší evropské juniorské týmy skupiny A v bojích o tituly mistra Evropy v týmech, když do Brna se sjede na pět stovek špičkových juniorů a juniorek. Přípravy se již roztáčí na plné obrátky a tak prázdniny budou opravdu mimořádně pracovní.

  Na slavnostní zahájení obou akcí je příslib účastí představitelů EAA, ministra školství, hejtmana Jihomoravského kraje a primátora města Brna.   

 

Registration for EKAG 2017 is closed. Despite some restriction, the application number are huge again. The final amout is now over 1800 participants. This astronomicaly huge number is testifies to big popularity and great organisation of out meeting. Many new sport clubs added. The popularity of this meeting is spreading abroad and because of that there will be 15 countries of Europe taking part. For example, from Lithuania, 10 athletic clubs will arrive. Totaly there will, in Brno, be 112 athletic clubs and organisations.

Organizers going to be very busy from 10. till 16. September. Right after the EKAG ends, we host the best european U20 teams, group A in Europeanchampion club cup. Over 500 great european athletes will arrive to Brno for competition. Preparation is getting started and our summer holidays will be working.

Minister of sports, chairman of South-moravien district and representatives of EAA promised to come to the opening ceremony.

Č 

01.07. 2017, 14:51

Registrace na European Kids Athletics Games bude končit!!!

Posledního června se uzavře registrace na 12.ročník European Kids Athletics Games a k dnešnímu dni jsme zaregistrovali více jak jeden tisíc účastníků a dá se předpokládat, že i po určitých omezeních se počet startujících vyšplhá k číslu tisíc třista účastníků.

Od 10.září se tradičně rozpoutají ve sportovním areálu Pod Palackého vrchem na největším žákovském mítinku v Evropě souboje dětí od deseti do patnácti let z patnácti států Evropy.

V případě zájmu o start na tomto mítinku je nutné zaregistrovat oddíl do konce měsíce června zde.

 

In June the 30th registration for 12th year of European Kids Athletics Games will be closed. There are over one thousand registrations to this day, but we are expecting, that even after some limitation, the amount of participants will reach to 1300.

From 10th September, there have been traditionally take place, in Pod Palackeho vrchem sports area, the biggest youth competition in Europe, where young athletes from fifteen countries of Europe will compete.

In case of interest in this event, please fill in the application form till the end of June.

Č 

16.06. 2017, 07:11

O European kids athletics games je již nyní velký zájem a přihlášky oddílů jsou již spuštěny!!

I když do slavnostního zahájení EKAG 2017 je ještě poměrně dost času, tak o 12.ročník největšího žákovského závodu v Evropě je již velký zájem nyní a hlavně se hlásí nové oddíly ze zahraničí, když po několika letech odmlčení se opět hlásí velice početné a sportovně silné družstvo z Estonska a ze Španělska se hlásí nové oddíly. Přihlášení jsou již závodníci z Ruska a z Kypru se chystá velmi početná skupiny mladých atletů. Již jsou udělány některá nová opatření které najdete v odkazu propozice závodu.
Přihlášku oddílu najdete zde... 

Č

10.04. 2017, 09:24

V Brně na EKAG padl světový rekord a český rekord!!!!

Na jeden tisíc pět set účastníků předvádělo vynikající festival výkonů, když všem vévodil nový světový rekord na 60m Dominika Illovszkého z Maďarska, který tuto trať prolétl v čase 6,89s, když v rozběhu s nedovolenou podporou větru běžel dokonce 6,78s a závěrečnou tečku udělali sprinteři z Kolína, když ve štafetě 4x60m vytvořili nový český rekord časem 27,30s, Pro domácí byl potěšující fakt, když vybojovali šest zlatých medailí zásluhou držitele českého rekordu na 100m př. Matějem Benešem, který v kategorii 2001 zaběhl čas 13,64s, v míčku si vylepšil Jakub Kopeček osobní rekord o více jak deset metrů  a výkonem 68,71m nejen zvítězil, ale byl vyhodnocen jako nejlepší výkon kategorie 2003, ve výškařském sektoru jsme dokázali vyskákat tři zlaté medaile, když v kategorii hochů 2003 zvítězil Radim Mléčka výkonem 163cm, mezi dívkami se vyšvihla k novému osobnímu rekordu 177cm Lucie Sedláčková, když její výkon byl vyhodnocen v kategorii 2001 jako nejlepší, zlato vyskákala Klára Krejčiříková výkonem 165cm a hned za ní ve stejném výkonu skončila v dresu Vyškova Míša Horváthová, která již trénuje u nás, zlato si odváží ve vrhu koulí Eliška Zahradníčková výkonem 12,74m. Stříbro získal ve vrhu koulí Dan Zvolský, když poslal 4kg náčiní do vzdálenosti 13,18m, bronz vybojovala ve vrhu koulí výkonem 11,54m Vallová Veronika a stejně cenný kov vybojovala v hodu oštěpem výkonem 37,66m. Rozhodně bylo k vidění mnoho pěkných výkonů a naše omladina dá o sobě zcela jistě opět výrazně vědět.
Celkově i přes nepřízeň počasí v úterý, kde vítr odvál vše co mu přišlo do cesty, byly k vidění neskutečné souboje a výkony byly hodně kvalitní. Ve středu již za krásného počasí vrcholily finálové disciplíny a vítězům  předávali ceny náměstek primátora města Brna pan Jaroslav Kacer a radní města Brna pro sport pan Jaroslav Suchý. Ohlasy na organizaci a atmosféru byly vynikající a rozhodně obrovskou pochvalu zaslouží všichni kdo se podíleli na organizaci a hlavně fyzicky velmi náročné měli práci rozhodčí a technická četa, které touto cestou velmi děkuji za vysoce profesionálně odvedený výkon.
Takže vzhůru do dalších inovací pro rok 2017, protože počet startujících byl opravdu na hraně únosnosti.

Výsledky závodu zde...

Č

napsali o nás........

 

 

09.09. 2016, 07:15

Aktuální časový pořad na EKAG 2016.

Na základě ukončení přihlášek oddílů na 11.ročník EKAG 2016 jsme museli upravit časový pořad tak, abychom uspokojili všechny zájemce o start. Již v pondělí proběhne několik discilin před slavnostním zahájení. 

Aktuální časový pořad najdete zde.

Aktuální časový pořad v angličtině zde.

04.07. 2016, 06:15

Přihlášky na EKAG se uzavřely na neskutečném čísle 1738 účastníků!!!

  V pátek se ukončily předběžné přihlášky oddílů na 11.ročník European kids athletics games a opravdu nás polil pot, když po sečtení jsme museli konstatovat, že 1 738 účastníků je opravdu neskutečné číslo a tak věřím, že vše ještě zvládneme bez větších problémů, ale bude opravdu hodně náročné připravit cca 6000 startů. Oproti loňskému roku je nárůst o tři stovky účastníků a je jasné, že náš mítink je největší žákovský závod v Evropě a za chvíli začínající ME seniorů v Holandsku je proti tomu krajský přebor. Během několika dnů doladím časový pořad a je jasné že několik disciplín  proběhne v den slavnostního zahájení, abychom vše zvládli. Zcela jistě nás čekají velice zajímavé souboje talentů z více jak jedné stovky oddílů z třinácti států Evropy.

Č.

03.07. 2016, 09:28

Z Kypru na EKAG přijede velká výprava!!!

Poprvé se v Brně představí na 11.ročníku talenti z Kypru a hned přiletí skupina, která včetně doprovodu čítá třicet pět osob a tak se můžeme těšit na výkony děti z Limassolu. Dnes je již naprosto jasné, že přihlášky se vyšplhají na neuvěřitelných více jak 1600!!!! účastníků ze čtrnácti států.

Již pouze do pátku můžete registrovat svoje oddílu. 

27.06. 2016, 20:06

Týden před ukončením přihlášek na EKAG je jasné, že výrazně překročíme rekord účastníků!!!!

Pouze týden zbývá do ukončení přihlášek na 11.ročník EKAG 2016 a již nyní je jasné, že výrazně překročíme počet účastníků jeden tisíc pět set. V této chvíli je již zaregistrován zájem více jak tisíc čtyři sta talentů a  ještě minimálně dvacet oddílů nepodalo přihlášku, ale jsou to pravidelní účastníci a je předpoklad minimálně dalších dvě sta přihlášek. Takže se máme opravdu na co těšit a rozhodně organizačně bude velice náročné celou akci zabezpečit.
Samozřejmě, že bude potřeba velký počet dobrovolných pracovníků a tak pokud by jste se chtěli zapojit do organizačního štábu EKAG 2016, tak se hlaste na tel. číslo 603530390 technickému řediteli panu Janu Pokornému.    

27.06. 2016, 06:36

O EKAG 2016 již nyní velký zájem!!!!

I když 11.ročník největšího mezinárodního žákovského závodu EKAG 2016 má do zahájení více jak pět měsíců, tak již nyní přichází první přihlášky a hlásí se nové státy, když nás mile překvapil zájem o start závodníků až z Kypru a opětovně i z Ruska. Letošní ročník proběhne ve dnech 5.-7.9.2016 a tradičně na Palackého vrchu, když  se dá předpokládat vzhledem ke každoročnímu nárůstu účastníků, že v letošním roce dosáhne počet sportovců více jak 1500!!! Toto číslo je opravdu neskutečně vysoké a ukazuje výbornou organizaci a sportovní úroveň celého závodu.

Na stránkách http://registrace.cibasport.cz  byly spuštěny přihlášky oddílů, které budou otevřeny do 30.6.2016 a po tomto datu již nebude možné přihlásit další oddíly.

Č.

23.03. 2016, 09:12

Jubilejní desátý ročník EKAG 2015 přinesl vynikající výkony a atmosféru!!!

Již desátý jubilejní ročník Euoropean kids athletics games je již minulostí a Pod Palackého vrchem se rozpoutaly od 7.do 9.10. krásné souboje, které přinesly mnoho vynikajících výkonů a krásnou atmosféru, která hnala rekordních jeden tisíc tři sta účastníků k mnoha osobním rekordům a rekordům her. Naprosto právem je tento závod označován za neoficiální mistrovství Evropy žactva a rozhodně je jeden z největších závodů pro žactvo v Evropě.  
V pondělí se od 20.00hod. tradičně zahajoval celý projekt slavnostním zahájením a i za chladnějšího počasí se bylo na co dívat, když ostřílený moderátor rádia Krokodýl Tonda Kala, představil všem účastníkům více jak jednu stovku výprav z třinácti států Evropy a tak mladí sportovci mohli na vlastní oči spatřit dorosteneckou mistryni světa z kolumbijského Cali ve skoku vysokém domácí Míšu Hrubou, která při své premiérové autogramiádě více jak hodinu rozdávala autogramy a fotila se s medailí. Všechny přivítal i desátý muž koulařské soutěže z nedávného MS v Pekingu Honza Marcell a přestavitelé ČAS bývalý ředitel František Fojt a současný ředitel ČAS Tomáš Janků. Vše podbarvila svým hlasem Kristýna Šebíková a po vztyčení vlajky her byla vrcholem  ohňová šou a závěrečný ohňostroj.
Hned druhý den od brzkého rána se rozpoutaly velké souboje o originální sady medailí a výkony a nasazení bylo obdivuhodné, když hlavně ve středu se museli účastníci porvat i s nepřízní počasí chladem a přeháňkami.
Domácí pořadatelé  se mohli radovat se zisku  třinácti medailí, když zlato si v letošním roce vybojovali ve skoku vysokém dívek roč.2002 Klára Krejčiříková výkonem 153cm, ve stejném sektoru předvedl výkon 144cm mezi hochy ročníku 2004  Daniel Fabikovič a bral zlato, štafeta dívek roč.2002 ve složení Miková, Havlíčková, Burianová Michaela a Salčíková, v koulařském sektoru se dařilo mezi roč.2001 Elišce Zahradníčkové, která zvítězila výkonem 12,18m, Matěj Beneš roč.2001 nenašel přemožitele na 100m př. a zvítězil časem 14,56s, druhé místa vybojovali ve skoku vysokém Radim Mléčka výkonem 145cm, Leona Marečková roč.2000 na 60m výkonem 8,06s a štafeta hochů 2000 ve složení Beneš, Matoušek, Auda a Zvolský,   třetí místa si vybojovali na 60m a 150m trati Dominika Miková v kategorii 2002 výkonem 8,35s a 20,70s, Daniel Zvolský ve skoku dalekém mezi ročníky 2003 předvedl výkon 573cm a ve stejném sektoru Anisa Filali roč.2000 výkonem 512cm  a v oštěpu mezi roč.2001 Veronika Vallová výkonem 33,52m.

Tradičně na závěr závodu byly vyhlášeny v jednotlivých kategoriích nejlepší výkony  a tak pořadatelé vybrali tyto výkony:
ročníky 2004 hoši – Adam Havlíček CZE míček 56,96m, dívky – Michaela Molnárová SVK dálka 469cm
ročníky 2003 hoši – Tadeáš Žilka CZE 800m 2:19,65, dívky – Natálie Paťavová  CZE výška 148cm
ročníky 2002 hoši – Dominik Illovszký HUN  60m 7,28s, dívky – Krejčiříková Klára CZE výška 153cm
ročníky 2001 hoši – Domink Holub CZE dálka 661cm, dívky – Zhmur Olena UKR výška 174cm
ročníky 2000 hoši – Sasyn René CZE 1500m 4:14,67, dívky Krnc Lara SLO dálka 568cm
Na letošním ročníku bylo překonáno neuvěřitelných čtrnáct rekordů her!!!!
Na závěr bych chtěl poděkovat moc všem organizátorům, kteří odvedli ať v zákulisí a nebo přímo na ploše heroický výkon a celý průběh závodů se zvládl neskutečně bezproblémově. Chtěl bych poděkovat touto cestou i trenérům, kteří opravdu zvládli své svěřence bez problémů a sami byli velice ukáznění. Samozřejmě, že velký dík našim reklamním partnerům, statutárnímu  městu Brno a krajskému úřadu, bez kterých by tato akce nebyla.
Tak vzhůru do dalšího již jedenáctého ročníku jednoho z největší žákovských závodů v Evropě.

výsledky závodu zde...
Č            

10.09. 2015, 08:30

Přípravy na 10.ročník EKAG 2015 finišují!!!!

Velice rychle se blíží den, kdy  pod Palackého Vrchem se v pondělí 7.9. slavnostně ve večerních hodinách od 20.00hod. otevře jubilejní desátý ročník European kids athletics games, kde se na slavnostním defilé výprav představí rekordních více jak jeden tisíc třista účastníků ze čtrnácti států Evropy. Pořadatele neskutečně finišují s přípravami a už se jim potí čelo, když takřka každou hodinu sledují rozrůstající se startovní listiny a už dnes je jasné, že se pořádně všichni zapotí, když není problém, že v jedné kategorii je více jak stovka startujících. Rozhodně se mají všichni na co těšit, když na slavnostním otevření si všichni budou moci prohlédnou zlatou medaili z MS, kterou vybojovala ve skoku vysokém v daleké Kolumbii Míša Hrubá a na všechny čeká tradičně bohatý program s vyvrcholením v podobě bohatého ohňostroje.

zde si můžete stáhnout plakát her... 

19.08. 2015, 21:16

Na jubilejní desátý ročník EKAG 2015 je přihlášen rekordní počet startujících!!!

Velice rychle se blíží jubilejní 10.ročník European kids athletics games a po uzavření registrace oddílů jsme v předběžných přihláškách napočítali neuvěřitelných 1380 přihlášených talentů z třinácti států Evropy. Toto číslo je neuvěřitelné a na našem závodě se představí  více účastníků jak na právě probíhajícím ME do 22let a více jak na MS světa do 17let, kde se právě nacházím. Je potěšitelné, že přibily nové státy a tak konkurenci jistě zvýší nově účastníci z Bulharska a Srbska. Pro nás organizátory to bude mimořádné vypětí organizačně zvládnout takovou masu účastníků, kdy během dvou dnů proběhne více jak 5000 startů.
Právě již probíhají akreditace závodníků na jednotlivé starty.

Č   

13.07. 2015, 12:08

Přihlášky na European kids athletics games spuštěny!!!

Termín jubilejního 10.ročníku European kids athletics games se rychle blíží, když od 7.9. do 10.9. se sjede do Brna zcela jistě více jak tisícovka talentů z celé Evropy. Dnešním dnem byly spuštěny přihlášky na tento svátek mládežnické atletiky a tak na těchto stránkách v odkazu organizační pokyny najdete v odkazu on-line přihlášku  oddílu. 

04.04. 2015, 08:57

Memoriál Procházky ve skoku dalekém vyhrál Milan Pírek.

Mimořádně vyrovnaný závod předvedli dálkaří při 17.ročníku memoriálu Zdeňka Procházky ve skoku dalekém, když první tři závodníci určili pořadí po jednom centimetr. Nakonec se z vítězství radoval Milan Pírek výkonem 759cm, když na druhém místě skončil reprezentant Maďarska István Virovecz výkonem 758cm a jeden centimetr méně předvedl sedminásobný vítěz tohoto závodu Štěpán Vagner a ještě na čtvrtém místě skončil český reprezentant a finalista OH Roman Novotný za výkon 741cm.

12.09. 2014, 06:54

Devátý ročník European kids athletics games ozdobil světový rekord na 60m.

Devátý ročník největšího evropského žákovského mítinku European kids athletics games je již minulostí a již můžeme vzhlížet k jubilejnímu 10.ročníku EKAG 2015. Letošní ročník přinesl kromě rekordního počtu účastníků, také velkou řadu osobních rekordů, národních rekordů, rekordů her, ale všemu vévodí světový rekord mladšího žactva v podání reprezentanta Maďarska Dominika Ilovszkého roč. 2002 výkonem 7,23s. Letošní ročník provázelo celý závod atletické počasí a vynikající atmosféra hnala mladé talenty k vynikajícím výkonům, když bylo překonáno neuvěřitelných třináct rekordů EKAG. Opět se dařilo i našim zástupcům, když vybojovali ve velmi silné konkurenci celkem čtrnáct medailových umístění a z toho bylo sedm zlatých, šest stříbrných a jedna bronzová medaile. Nejvíce medailových umístění a dva rekordy vybojovala Jana Novotná, která zvítězila ve skoku dalekém výkonem 585cm, na trati 100mpř. výkonem 14,41cm, ve skoku vysokém obsadila druhou příčku výkonem 166cm a druhé stříbro přidala jako členka štafety na 4x60m. Výborně si počínal i Vilém Stránský, který vybojoval zlatou medaili ve skoku dalekém v novém rekordu her výkonem 654cm. Další zlaté přidaly výškařky v kategorii 2003, kde zvítězila Adéla Minaříková výkonem 141cm a v kategorii 2002 Klárka Krejčiříková výkonem 148cm. Poslední dvě zlata vyběhla Edita Sklenská na trati 300m výkonem 41,41s a nečekaně v míčku Dan Zvolský výkonem 67,71m. Stříbrné medaile si na krk zavěsili Luděk Matoušek, který si výrazně vylepšil osobní rekord na 300m až na 37,85s, ve výškařském sektoru Eliáš Urban za výkon 164cm, Terezka Pogányová také za výšku a výkon 158cm, a štafety na 4x60m hoši ve složení Zvolský,Slavíček,Vodička,Beneš a dívky Klusáčková, Novotná,Sklenská,Filali, která přidal jediný bronz ve skoku dalekém za nový osobní rekord 515cm. Samozřejmě bylo k vidění mnoho další velice kvalitních výkonů, které naleznete ve výsledkové listině-. Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat celé technické četě pod vedením pana Honze Pokorného, která odvedla velice profesionální práci, dále Manželům Mikovým, kteří se výborně postarali o všechny děti s neuvěřitelnou péčí, rozhodčím kteří hlavně v úterý měli plné ruce práce a abych na někoho nezapomněl, tak všem kteří přistoupili ke svěřené práci s otevřeným srdcem a nadšením, což byla na nich vidět. Ještě jednou velký dík a odměnou je nám všem pořadatelům velké množství poděkování, které jsem obdržel buď ústně a nebo e-mailem  za vynikající organizaci tak náročného závodu.

Takže určitě se nedám odradit velmi náročnou prací,  a již nyní spřádám plány na rok 2015, kdy proběhne jubilejní 10. ročník tohoto největšího žákovského závodu v Evropě.      

výsledky ze závodu...

11.09. 2014, 09:10

9. ročník EKAG 2014 se rychle blíží a byla ukončena prezentace závodníků.

Včera 20.8. byla ukončena prezentace závodníků na 9.ročník European kids athletics games, a pouze asi desítka oddílů tak neučinila a má poslední dva dny na to, aby odprezentovala svoje závodníky. K dnešnímu dni je odprezentováno více jak 1200!!! účastníků, což když srovnám s olympiádou mládeže v Číně, kde v atletických soutěžích je něco málo přes 500 atletů, a nebo MS juniorů v Eugene /cca 1400 účastníků/ tak nás čeká opravdu neskutečná  organizační porce. Na start se postaví účastníci ze třinácti států Evropy a z 88 oddílů.
Samozřejmě, že potřebujeme velké množství dobrovolníků, a tak pokud by jste měli zájem se organizačně podílet na největším žákovském závodě v Evropě, tak se prosím obraťte na pana Pokorného na tel.:čísle 603530390 a rádi Vás mezi námi přivítáme.     

21.08. 2014, 06:36

Žádost na oddíly přihlášené na EKAG 2014.

Velice rychle se blíží termín pro přihlášení jednotlivých závodníků, a proto vás chci požádat o dodržení termínu 20.8.2014, ale pokud již můžete učinit dříve budu rád. Je přihlášeno více jak 1300 účastníků a organizačně je nutné vše včas připravit.

Děkuji za spolupráci.

Ctibor Nezdařil
ředitel závodu

05.08. 2014, 07:20

Na EKAG 2014 přihlášeny rekordní počty startujících.

Po uzavření předběžných přihlášek na 9.ročník European kids athletics games se pro letošní rok přihlásilo neuvěřitelných více jak jeden tisíc tři sta účastníků z devadesáti tří oddílů a z dvanácti států Evropy. Výše uvedená čísla výrazně překonaly dosavadní rekordy a tak pro nás pořadatele to bude velice náročný organizační oříšek, ale jsem přesvědčen, že vše zvládneme a uvidíme tradičně výborné výkony evropské mládeže.

Již nyní vyzývám přihlášené oddíly  o průběžné přihlašování jednotlivých účastníků!!!   

07.07. 2014, 06:43

UPOZORNĚNÍ!!!! Končí přihlášky oddílu na EKAG.

V úterý 30.6. se uzavře možnost pžihlásit se na EKAG 2014. Proto neváhejte a pokud máte zájem se přihlásit na největší žákovský závod  v Evropě, tak učiňte to do 30.6.2014 na těchto stránkách v odkazu přihláška. Již v této chvíli je přihlášeno více jak jeden tisíc účastníků a nově budou závodníci z Itálie a Španělska. 

28.06. 2014, 05:59

Byly spuštěny přihlášky oddílů na 9.ročník EKAG 2014!!!

  Dnešním dnem byly spuštěny přihlášky oddílů na 9.ročník největšího evropského závodu pro žáky European kids athletics games, který proběhne tradičně ve sportovním areálu Pod Palackého vrchem ve dnech 8.-11.9.2014. Po loňském rekordním počtu účastníků, když jsme poprvé přesáhli hranici jednoho tisíce účastníků, se dá očekávat další překonání rekordu v počtu zúčastněných států a účastníků. 

přihlášky oddílu můžete provést na odkazu:  https://europeangames.cibasport.cz/prihlaska

 

27.05. 2014, 08:42

European kids athletics games viděl čtrnáct rekordů a naši svěřenci vybojovali v rekordní konkurenci neuvěřitelných dvacet čtyři medailových umístění, když Jana Novotná vybojovala sama šest cenných kovů!!!!!

EKAG 2013 je již minulostí a s rekordním počtem startujících, který výrazně přesáhl jeden tisíc účastníků, přišlo i čtrnáct nových rekordů, což je velmi vysoké číslo. Pro naše barvy je mimořádně úspěšný zisk neuvěřitelných dvaceti čtyř medailových umístění, když největší sběratelkou cenných kovů celého EKAG se stala Jana Novotná, která dokázala čtyřikrát zvítězit a dvakrát skončila na druhém místě. Nehodnotnější výkon Jana předvedla ve skoku dalekém, kde překonala rekord EKAG výkonem 569cm, když další zlato přidala ve výšce kvalitním výkonem 167cm, ale největším překvapením byl výkon v hodu oštěpem, kdy se zlepšila o více jak šest metrů, až na 36,17m a poslední zlato vyběhla ve štafetě 4x60m, když dvě stříbra přidala na 100mpř, kde měla kolizi s překážkou a výsledný čas byl 14,73s a na 60m za výkon 8,19s. Ve výškařském sektoru v kategorii dívek roč.1998 nenašly naše dvě dívky přemožitelky, když Míša Hrubá opět předvedla velice kvalitní výkon a zvítězila výkonem 175cm a hned za ní skončila Eliška Buchlovská výkonem 165cm, když Míša ještě přidala druhé zlato ve štafetě 4x60m. Ve výškařském sektoru se nám mimořádně dařilo, když kategorii nejmladších dívek roč. 2002 a mladší zcela suverénně ovládla Klára Krejčiříková výborným výkonem 143cm, když velice nadějně atakoval rekord Jany Novotné na výšce 146cm. V kategorii dívek 2001 přinesl našim barvám dvě medaile, když překvapením byl výkon Veroniky Vallová, která si vylepšila osobní rekord na 146cm a obsadila druhé místa, když hned za ní skončila Terezka Pogányová výkonem 143cm. Mimořádně kvalitní výkon a taktiku na trati 1500m předvedla v kategorii dívek roč. 1998 Adélka Šafářová, když si vyběhla výborný osobní rekord 4:52,66 a nedala nikomu šanci. Ve velmi dobré formě zastihl EKAG v nejmladší kategorii Dominiku Mikovou, když jistě zcela nečekaně nenašla přemožitelku ve skoku dalekém a výkonem 401cm získala zlato a to ještě přidala na trati 60m stříbrnou medaili za výkon 8,96s. V koulařském kruhu se nám dařilo, když suverénně ovládla tento sektor v kategorii dívek roč. 1999 Kristýna Klossová výkonem 11,12m a v kategorii dívek 1998 obsadila druhé místo Ivča Reicheltová výkonem 11,39m, když hlavně přidala stejný kov i ve skoku dalekém kvalitním výkonem 547cm a byla členkou zlaté štafety na 4x60m. Výborný návrat mezi oštěpaře zaznamenal po dlouhé rekonvalescenci Jirka Kučera, když po roce opět vstoupil do sektoru s oštěpem a předvedl velice kvalitních 53,62m a vyhoupl se do čela tabulek ČR, když tento výkon na EKAG bral druhé místo za vynikajícím reprezentantem z Litvy a ještě přidal bronz ve vrhu koulí za výkon 14,59m. Velkým překvapením byl výkon nováčka Martina Slavíčka roč.2001, když ve skoku dalekém doplachtil do vzdálenosti 477cm a obsadil třetí místo, když stejně cenný kov vybojovala ve stejném sektoru Anisa Filali roč. 2000 za výkon 475cm. Poslední dvě individuální medaile vybojovali naši benjamínci roč. 2002 a mladší v míčku, když Vojta Hudeček poslal míček do vzdálenosti 51,69m a obsadil stříbrnou příčku a hned za ním skončil Karel Kloss výkonem 49,72m. Závěr obstaraly štafety, kde zvítězily naše děvčata, když Janu Novotnou, Míšu Hrubou, Ivu Reicheltovou doplnila na stupních vítězů Katka Božková a starší kluci vyběhli bronz ve složení Minařík, Reiner, Kučera a Vican. Rozhodně tyto velice kvalitní výkony se promítly i v závěrečném hodnocení nejlepších výkonů EKAG, když tři naše zástupkyně získaly tento titul a to v kategorii 2002 Klárka Krejčiříková za výkon 143cm ve skoku vysokém, v kategorii 1999 Jana Novotná za výkon ve skoku dalekém 569cm a v kategorii  1998 za skok vysoký 175cm v podání Míši Hrubé.
Rekordy EKAG již mají velmi vysokou hodnotu a přesto letošní ročník zaznamenal neuvěřitelných třináct rekordů, když se tabulky přepisovaly v těchto disciplinách: v kategorii 11letých na trati 60m v podání maďarského reprezentanta Dominika Illovszkého za neuvěřitelný výkon 7,74s a ve skoku dalekém zásluhou Petra Kršky za Slovenska, který předvedl výkon 489cm. V kategorii  dvanáctiletých se rekordně představila hodonínská Michaela Knotková na trati 800m, která překonala rekord v čase 2:23,12 a štafeta 4x60m  mladších hochů z Kolína výkonem 30,82s. Mezi  třináctiletými se měnil rekord ve skoku dalekém hochů výkonem 582cm zásluhou vyškovského  Urbana Eliáše a  v kategorii čtrnáctiletých přepsala ve stejné disciplině domácí Jana Novotná výkonem  569cm a ve stejné kategorii se měnil výkon na 100mpř. na 14,62s zásluhou Bendové Nikoly. Nejvíce změn proběhlo v kategorii 15tiletých, když na 60m předvedla výborný výkon 7,79s Kateřina Vávrová z Uherského Hradiště, další rekord padl na trati 100mpř. zásluhou Lukáše Svobody výkonem 13,72s a na stejné trati přepsala tabulky Jablonecká Tereza Vokálová výkonem 14,38s, když se činily i vrhačky a tak ve vrhu koulí překonala rekord Lada Cermanová výkonem 13,60m a v hodu oštěpem předvedla vynikající výkon Nikola Tabačková, která poslal svoje náčiní do vzdálenosti 49,91m a super výkon předvedl olomoucký Adam Roder, který ve skoku dalekém doplachtil do vzdálenosti 590cm.
8.ročník European kids athletics games je již minulostí a rozhodně jako ředitel  závodu  bych chtěl touto cestou vyslovit velký obdiv všem rozhodčím, technické četě, organizačnímu týmu za perfektní zvládnutí tak náročného závodu, všem trenérům za ukázněnost jak jejich tak svěřenců  a nadhled při řešení problémů  a již nyní můžeme vzhlížet k 9. ročníku EKAG 2014.    
Ve fotogalerii najdete fotky od tradičního našeho fotografa pana Novotného.

výsledky závodu zde...
              

zpravodajství z EKAG na ČT..

12.09. 2013, 07:49

Mistryně Evropy Jiřina Svobodová - Ptáčníková přijede na slavnostní zahájení!!!

Na MČR do 22let jsme obdrželi informaci od  osobního trenéra  mistryně Evropy v tyči Jiřiny Svobodové - Ptáčníkové, že se chystá do Brna na slavnostní zahájení 8.ročníku EKAG 2013. Takže účastníci, kteří se zúčastní v pondělí slavnostního zahájení se mají opravdu na co těšit, když mezi nás zavítají takové osobnosti světové atletiky jako je mistryně Evropy v tyči a osmá z MS v Moskvě Jiřina Svobodová, juniorská mistryně Evropy v chůzi a sedmá z MS seniorů v Moskvě teprve osmnáctiletá Anežka Drahotová a její sestra dvojče Eliška Drahotová, která došla na 3.místě na ME juniorek do 19let, osmá z MS v Moskvě na 800m v Brně žijící Lenka Masná, mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková a pravděpodobně s Jiřinou  Svobodovou přijede její manžel mistr Evropy nad překážkami Petr Svoboda. Myslím, že účastníci letošního ročníku EKAG se po loňské opravdu mimořádné účasti osobnosti světového sportu, olympijské vítězky Mirky Knapkové a mistryně Evropy na 400m Denisy Rosolové mají opět na co těšit.

01.09. 2013, 11:09

Martin Heindl mistrem ČR mužů do 22let!!!!

   Po velmi kvalitním soustředění v Nymburku, kde na posledním tréninku si Martin velmi silně nakopl prst na švihové noze a velký otok nedával moc šancí na start na MČR, tak nakonec přece jenom se podařilo během týdne dát prst natolik dohromady, že Martin se dostal do treter a mohl v Ústí nad Orlicí nastoupit do výškařského sektoru. Přesto jsme zvolili kratší rozběh a tak Martin absolvoval závod ze čtyř kroků a rozhodně s výborným výkonem, když zahajoval na výšce 195cm, kterou překonal s velkou rezervou a tak další postupnou výšku 199cm jsme vynechali a šli na další postupnou výšku 202cm, kterou Martin překonal na první pokus. Další postupná výška 205cm nás trochu vyděsila, když dvakrát se laťka poroučela k zemi, ale na třetí pokus se Martin zdravě vyhecoval a překonal tuto výšku s velkou rezervou, ale na této výšce byl Martin až na čtvrtém místě. Další výška 208cm znamenala po překonání na první pokus posun na první místo, když tuto výšku překonali ještě dva závodníci na druhý a třetí pokus. Po nastavení výšky 211cm se Martin opět výborně zkoncentroval a hned na první pokus se lehce přenesl přes tuto výšku a už bylo jasné, že titul MČR do 22let poputuje poprvé k nám do oddílu. Oba soupeři již na této výšce neuspěli a tak Martin si nastavil na stojany 216cm a rozhodně pokusy na této výšce nebyly beznadějné. Další naše svěřenkyně, která se představila ve výškařském sektoru, byla mezi ženami Jana Hartigová a rozhodně může být se svým výkonem spokojená, když technický delegát MČR se asi zbláznil a vražedné zvyšování po šesti centimetrech znehodnotilo výrazně soutěž a překvapil všechny i samotné rozhodčí v sektoru. Po základní výšce 150cm se laťka sunula na 157cm, když další postupná výška byla 163cm a všechny tyto výška Jana bezpečně překonala. Další překvapení bylo zvýšení hned na 169cm, což již vzbuzovalo rozruch mezi trenéry a spíše jsme si mysleli, že se spletli rozhodčí u ukazatele. Jana po dvou nezdařených pokusech zabojovala a třetím pokusem se lehce přenesla přes tuto výšku a bylo jasné, že již bude v první pětce. Další šok nastal, když při dalším zvyšování se laťka sunula opět o šest centimetrů a na tabuli se objevilo 175cm, tak to už se rozpoutala bouře nevole, ale přesto se již nedalo nic dělat a tak se děvčata pustila do boje s lidskou hloupostí. Favoritky soutěže Nová, Silnicová a Strachová tuto výšku překonaly a rozhodně i naše dorostenka Jana Hartigová měla při druhém pokusu hodně blízko k překonání této výšky. Nakonec Jana vybojovala kvalitní 5.místo. V trojskokanském sektoru se představila Nikola Pařilová a zcela evidentně takřka všechny účastnice měly problém s jedenáctimetrovým prknem a tak Nikola nakonec jediným platným pokusem 11,51m obsadila 6.místo. Po vynikajících výkonech v první části sezony Míši Hrubé na EYOF v Utrechtu a výkonech Elišky Buchlovské, Jany Novotné, Jirky Kučery a dalších na LODM je rozhodně zisk titulu Martina dalším ceným korálkem v letošní sezóně,   když pro Martina letošní sezóna již skončila a  začneme kondiční přípravu letos v předstihu a jsem plně přesvědčen, že další sezóna bude výrazně výkonnostně vyrovnanější a vyšší.
Podzimní sezóna bude ve znamení hlavně žákovských soutěžích, když vrchol pro tuto kategorii MČR nás čeká 21.9. v Praze a věřím, že na tomto šampionátu se naše medailová bilance výrazně rozroste.
Velká gratulace našim účastníkům na MČR do 22let za dosažené umístění.        

 

31.08. 2013, 19:52

Rekordní počet registrovaných účastníků 8.ročníku EKAG 2013!!!

  Registrace účastníků EKAG 2013 byla ukončena a z dvanácti států je přihlášeno neuvěřitelných 1071 startujících. Když toto číslo převyšuje počty startujících výrazně na evropské olympiádě mládeže, mistrovství Evropy juniorů a tak jako organizátory nás čekají opravdu mimořádně náročné dny. Počty startujících v jednotlivých disciplínách jsou opravdu hodně vysoké a v kategorii dívek 2002 a mladších je přihlášeno 111 dívek ve skoku dalekém a na 60m. Rozhodně se můžeme těšit na výborné souboje ve všech kategoriích a budeme zvědavi, kolik rekordů EKAG padne.
Navíc na slavnostním zahájení je na dobré cestě účast další světové atletické hvězdy, když předběžně potvrdila účast mistryně Evropy a finalistka MS v Moskvě tyčkařka Jiřina Svobodová.

startovní listina zde....

plakát EKAG ke ztažení zde...

31.08. 2013, 07:01

Atletické hvězdy z MS z Moskvy se představí na 8.ročníku EKAG.

  Tradičně pořadatelé představují vycházejícím atletickým hvězdičkám atletické osobnosti a ne jinak tomu bude i v letošním roce, když atletika se představila na MS v Moskvě s vynikajícími výsledky a tak v Brně přivítáme v letošním roce osmou ženu světa na 800m Lenku Masnou a největší překvapení letošní sezóny juniorskou ME do 19let a sedmou z MS seniorů v chůzi teprve osmnáctiletou Anežku Drahotovou a její dvojče setru Elšku,  bronzovou ve stejné disciplině z ME do 19let. Tradičně se mezi sportovními osobnostmi objeví mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková a legenda dálkařských sektorů James Beckford z Jamajky.  Ještě jednáme s několika úspěšnými atlety, kteří by rádi zavítali do Brna mezi Vás.

28.08. 2013, 06:44

Na European kids athletics games je přihlášeno neuvěřitelných 1250 účastníků!!!!

Letošní 8.ročník European kids athletics games přivítá zcela jistě rekordní počet účastníků, když v předběžných přihláškách je přihlášeno neuvěřitelných 1250 účastníků z třinácti států Evropy. Rozhodně pro nás pořadatele to bude mimořádné vypětí a věřím, že uvidíme spoustu kvalitních soubojů, které vyvrcholí mnoha osobními rekordy a překonáním rekordů EKAG.
Důležité upozornění pro všechny oddíly: v letošním roce bude spuštěna nová akreditace on-line, když každý oddíl obdrží svá přístupová hesla k přihlášce. Podrobné informace k akreditaci  všichni obdrží v nejbližší době.

22.07. 2013, 20:19

POZOR!!!! Dne 30.6. končí přihlášky na letošní ročník EKAG.

V neuvěřitelně nabité sezóně se velice rychle přiblížil termín uzavření přihlášek oddílů na 8.ročník mezinárodních závodů EKAG 2013. V této chvíli je přihlášeno více jak jeden tisíc účastníků a to ještě čekáme na několik tradičních účastníků ze zahraničí. Takže pokud jste ještě přihlášku nezaslali, tak toto je poslední výzva k podání přihlášky.

Těžíme se na setkání v Brně a zcela jistě při rekordním počtu účastníků.  

30.06. 2013, 17:38

Na EKAG 2013 přibudou nové státy a záštitu převzalo ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.!!!

 Pomalu, ale jistě se rozjíždí přípravy na 8.ročník největšího žákovského evropského mítinku "European kids athletics games" a již nyní pořadatelé hlásí nové státy, když projevily zájem o start dva nové státy Itálie a Rumunsko a tím se rozšíří počet států, které se v Brně představily na osmnáct!! Další novinkou je převzetí záštity tohoto závodu ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a pokud pracovní povinnosti dovolí i osobní účast ministra školství a tak možná přivítáme pana Petra Fialu  mezi dětmi.  

05.06. 2013, 12:30

POZOR!!!! Přihlášky na EKAG 2013 spuštěny.

Dnešním dnem byly spuštěny přihlášky pro oddíly na největší žákovský evropský mítink  European kids athletics games, který již po osmé představí nejlepší žákovské reprezentanty z celé Evropy, když již nyní přibudou k tradičním dvanácti státům zatím další dva nové státy Rumunsko a Itálie. Závody proběhnou ve dnech 9.-11.9.2013 tradičně na Palalckého vrchu a přihlášku naleznete v odkazu organizační pokyny - přihláška. Upozorňujeme, že přihlášky oddílů musí být podány do 30.6.2013.

Těšíme se v Brně na tradičně skvělou atmosféru a početné startovní pole.

05.06. 2013, 12:29

Fotografie z EKAG 2012!!!!

  Ve fotogalerii najdete již krásné záběry z European kids athletics games v podání objektivu pana Novotného.

22.09. 2012, 16:58

Olympijská vítězka a dvacet dva rekordů ozdobilo sedmý ročník EKAG 2012!!!

Olympijská vítězka a dvacet dva rekordů ozdobilo sedmý ročník EKAG 2012!!!

Velkolepé slavnostní zahájení, které proběhlo v pondělí 10.9. v areálu Pod Palackého vrchem   s účastí olympijské vítězky z Londýna Mirky Knapkové a mistryní Evropy na 400m Denisy Rosolové odstartovalo neuvěřitelné souboje rekordní účasti  necelé tisícovky dětí z dvanácti států Evropy. Hned na druhý den čekal organizátory velký nápor kvalifikačních bojů, když nebyl problém v kategorii dívek ročník 2001 účast více jak devadesáti dálkařek. Hned od prvních disciplin se rozpoutaly úžasné souboje, které vybičovaly všechny účastníky k mnoha osobním rekordům, ale hlavně padlo neuvěřitelných dvacet dva rekordů her, které již mají velmi vysokou hodnotu!!!!  Na závěr byly tradičně vyhodnoceny nejlepší výkony v každé kategorii a tak ceny si odnesli v kategorii roč. 1997 Veronika Paličková z Hodonína za výkon na 300m 39,93s a Dominik Muller ze Sokola  Hradec Králové za 60m, které prolétl za 7,03s, v ročnících 1998 za výkon 165cm ve skoku vysokém Eliška Buchlovská z JAC Brno a za výkon v oštěpu 61,05m Gailums Patriks z Lotyška, kategorie 1999 ovládli Anna Výletová z Kyjova za výkon na 800m 2:23,30 a Jaroslav Fojtík z AK Bílina, kategorie 2000 ovládli Eliška Ouředníková za skok daleký výkonem 494cm a David Vejražka TJ Klášterec nad Ohří za výkon 8,20s na 60m, když poslední kategorie roč.2001 a mladší se stali kořistí Terezky Pogányové z JAC Brno za výkon 452cm ve skoku dalekém  a Robin Idris Beshir TJ Lokomotiva Zdice za výkon na 600m 1:43,89.

Naši talenti se letos výrazně činili, když získali rekordních dvacet jedna medailových umístění v rozložení  pět zlatých,osm  stříbrných a osm bronzových. Největší sběratelé z našeho oddílu se stali Jana Novotná mezi ročníky 1999, která získala tři zlaté medaile za výkon ve skoku vysokém 154cm, ve skoku dalekém za 503cm, ve štafetě 4x60m a přidala bronz na 60m za 8,33s a mezi ročníky 1998 se vyšvihl Jirka Kučera, který v hodu oštěpem získal stříbro za kvalitních 53,53m, stejný kov vyskákal v dálkařském sektoru za výkon 553cm a bronz si odnesl ve vrhu koulí za výkon 12,50m. Zlaté originální  medaile si domů odnesly dívky Eliška Buchlovská , která v kategorii roč.1998 ve skoku vysokém výkonem 165cm nenašla přemožitelku a mezi dálkařkami roč. 2001 a mladší předvedla Terezka Pogányová výkonem 452cm navíc nejlepší český výkon ve své kategorii.  Stříbrné medaile si vybojovali ve výškařském sektoru v kategorii roč. 2001 a mladší Matěj Beneš výkonem 127cm a Veronika Vallová za výkon 135cm, dvě stříbra přidala Eliška Florianová v kategorii roč.1999, když na 60m předvedla čas 8,30s, na 300m 41,92s  a byla členkou zlaté štafety na 4x60m a velkým překvapením byl stříbrný výkon v hodu míčkem roč.2000 Adély Ryndové, která předvedla 42,02m. O bronzovou sbírku se postarali hlavně ve výškařském sektoru mezi roč. 1999 Vilém Stráský výkonem 153cm, Klárka Krejčiříková výkon 135cm mezi roč. 2001 a mladší,  David Buček v kategorii 1998 za výkon 171c, v kategorii 1997 Aneta Trávníčková za výkon 163cm a na 800m v kategorii 2000 Michaela Kieselová v čase 2:37,10.Členkami zlaté štafety ještě byly dvě dívky Edita Sklenská a Patricie Spáčilová. Ještě jsme vybojovali hodně umístění v první osmičce, ale hlavně jsme zaznamenali mnoho osobních rekordů a nebojácných přístupů začínajících atletů v tak náročné soutěži a to je velký příslib do budoucna. Rozhodně bych chtěl moc poděkovat manželům Mikovým a Jarkovi Štefkovi, kteří plnili velice kvalitně roli vedoucích družstev  a postarat se organizačně o více jak sto dětí není vůbec jednoduché. Rozhodně velký dík technické četě pod vedením Honze Pokorného a Michala Študenta, která odvedla velice profesionální výkon a celá skupina, která dělala prezentaci pod vedením paní Freibergové a Dušilově zaslouží velkou pochvalu.

Takže vzhůru do 8.ročníku EKAG 2013!!!!

 

Výsledky zde...

13.09. 2012, 17:00

Na slavnostní zahájení EKAG 2012 přivítáme mistryni Evropy Denisu Rosolovou!!!

Na poslední chvíli potvrdila svoji účast na slavnostním zahájení EKAG 2012 další význačná osobnost atletických oválů mistryně Evropy na 400m, stříbrná na ME na 400mpř. a sedmá z OH v Londýně   Denisa Rosolová a společně s olympijskou vítězkou Mirkou Knapkovou dnes zahájí  7.ročník EKAG 2012. Navíc pro všechny je připraveno překvapení, které zcela jistě všechny nezklame. Takže dnes od 19.00hod. autogramiáda hostů a následně bohatý doprovodný program!!!

10.09. 2012, 16:59

Olympijská vítězka Mirka Knapková se zúčastní slavnostního zahájeni EKAG 2012!!

V pondělí 10.9. vypukne velkolepá šou, na které přivítáme v areálu VUT Pod Palackého vrchem i absolventku sportovních tříd na ZŠ Laštůvkova, olympijskou vítězku z Londýna Mirku Knapkovou, když od 19.00hod do 19.30 hod. proběhne přímo na stadionu autogramiáda a od 20.00hod. vypukne slavnostní zahájení EKAG 2012, kde se zcela jistě můžete těšit na bohatý doprovodný program, který vyvrcholí velkolepým ohňostrojem. Věřím, že si nenecháte ujít setkání s brněnskou olympijskou vítězkou Mirkou Knapkovou a dalšími osobnostmi.

30.08. 2012, 19:24


Copyright © Cibasport.cz 2011