Jubilejní 15.ročník EKAG těsně před startem se zajímavými hosty!!

Závěrečné přípravy na jubilejní 15.ročník EKAG finišují a cca za tři týdny vše vypukne a i přes velké potíže způsobené celosvětovou pandemií a pokud se nestane již něco nepředvídaného, tak se nakonec pustí 7.9.2020 od ranních hodin do soubojů tisícovka mladých talentů z deseti států Evropy. Rozhodně toto číslo je hodně vysoké a jen díky velmi nejasné situaci s pandemií v Evropě se na poslední chvíli velmi neradi omluvily družstva Litvy a Ruska, odkud bylo registrováno na dvě stovky účastníku.

Jubilejní 15. ročník EKAG bude na slavnostním zahájení tradičně vítat osobnosti a tak mezi mladé talenty přijde olympijský vítěz z Barcelony v desetiboji Robert Změlík, který se stal ambasadorem tohoto ojedinělého projektu. Z kulturního show byznysu se můžete těšit na vystoupení semifinalistky Československo hledá SuperStars velice sympatické brněnské studentky Kláry Berishy s taneční skupinou. Samozřejmě nebude scházet vztyčení vlajky, ohňová show a závěrečný ohňostroj.

Rozhodně si nenechejte ujít tuto ojedinělou show a v pondělí od 20.00hod. se máte na co těšit, když na ploše nebudou scházet i kameramani ČT.

Č

Podívejte se na

Další aktuality

Reprezentace Namibie na EKAG!!

Při mém pobytu v JAR jsme se zkontaktovali s trenérem výšky z Namibie a neskutečný zájem projevil o start na 18.ročníku European kids athletics games