Registrace na 16.ročník EKAG 2021 byla ukončena s neuvěřitelnými čísly

Dnes v noci se uzavřela registrace oddílů na 16.ročník největšího mezinárodního žákovského závodu v Evropě European kids athletics games a i v této stále náročné době ovlivněné epidemiologií a restrikcemi v celé Evropě se vyšplhaly přihlášky na neuvěřitelných jeden tisíc osm set účastníků z rekordních osmnácti!!! států Evropy a více jak stovky oddílů.

Kromě tradičních účastníků byly překvapením přihlášky z Běloruska, Rumunska a Bosny a Hercegoviny. Výrazné navýšení osob je tradičního účastníka z Malty a skokově přibývá oddílů z Polska.

V případě, že epidemiologická situace umožní příjezd všech registrovaných států, tak se můžeme těšit na mimořádné souboje a atmosféru na 16.ročníku svátku mládežnické atletiky.
Nyní již probíhá na tomto odkazu samotná registrace osob, která se uzavře 25.7.2021 a proto doporučuji nenechávat registraci na poslední chvíli.

Přeji všem klidnou prázdninovou přípravu a těším se na setkání v Brně.

 

Ctibor Nezdařil

ředitel závodu

Podívejte se na

Další aktuality

Reprezentace Namibie na EKAG!!

Při mém pobytu v JAR jsme se zkontaktovali s trenérem výšky z Namibie a neskutečný zájem projevil o start na 18.ročníku European kids athletics games