Registrace na 16.ročník EKAG 2021 byla ukončena s neuvěřitelnými čísly

Dnes v noci se uzavřela registrace oddílů na 16.ročník největšího mezinárodního žákovského závodu v Evropě European kids athletics games a i v této stále náročné době ovlivněné epidemiologií a restrikcemi v celé Evropě se vyšplhaly přihlášky na neuvěřitelných jeden tisíc osm set účastníků z rekordních osmnácti!!! států Evropy a více jak stovky oddílů.

Kromě tradičních účastníků byly překvapením přihlášky z Běloruska, Rumunska a Bosny a Hercegoviny. Výrazné navýšení osob je tradičního účastníka z Malty a skokově přibývá oddílů z Polska.

V případě, že epidemiologická situace umožní příjezd všech registrovaných států, tak se můžeme těšit na mimořádné souboje a atmosféru na 16.ročníku svátku mládežnické atletiky.
Nyní již probíhá na tomto odkazu samotná registrace osob, která se uzavře 25.7.2021 a proto doporučuji nenechávat registraci na poslední chvíli.

Přeji všem klidnou prázdninovou přípravu a těším se na setkání v Brně.

 

Ctibor Nezdařil

ředitel závodu

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podívejte se na

Další aktuality

Odezvy na letošní ročník EKAG 2021!

Drogi Ctiborze, W imieniu kilku ekip sportowych z Polski*, które przyjechały po naszych świetnych doświadczeniach z EKAG 2020, chcielibyśmy Ci bardzo serdecznie podziękować na kolejne cudowne