16.ročník EKAG 2021 je přede dveřmi

Již jen několik dní dělí účastníky od startu na největším žákovském závodě v Evropě na 16.ročníku European Kids Athletics Games, když na slavnostní zahájení přijede do Brna i přes někdy složité restrikce v některých státech, necelých 1400 talentů z šestnácti států Evropy a tak určitě se můžeme těšit tradičně na fantastickou atmosféru a kvalitní výkony.
Slavnostní zahájení, které vypukne v neděli 5.9. od 20.00 hod. bude nabité doprovodným program, ve které budete moct sledovat vystoupení cirkusu LeGrando, ohňovou show, závěrečný velkolepí ohňostroj a to vše v doprovodu živých soch a vztyčením vlajky her. Po nástupu všech výprav přijdou na slovo osobnosti jak sportovní tak i politické. Na účastníky čeká „Olympijské okénko“ kde se nám svěří se svými pocity z OH v Tokiu brněnští televizní moderátoři společně s chodkyní Terezou Ďurdiakovou. V olympijském okénku nebude chybět olympijský vítěz v desetiboji Robert Změlík a ze známých politických špiček přivítáme hejtmana Jihomoravského kraje Jana Grolicha a ministryni financí Alenu Schillerovou.

Tak přijďte podpořit začínající atlety z celé Evropy na 16.ročník EKAG v neděli od 20.00 hod. do sportovního areálu Pod Palackého vrchem.

 

Č

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podívejte se na

Další aktuality

Odezvy na letošní ročník EKAG 2021!

Drogi Ctiborze, W imieniu kilku ekip sportowych z Polski*, które przyjechały po naszych świetnych doświadczeniach z EKAG 2020, chcielibyśmy Ci bardzo serdecznie podziękować na kolejne cudowne