Výpravy na 16.ročník EKAG 2021 jsou na místě

V sobotu si mákly holky na ubytování, když více jak jeden tisíc dvě stě účastníků přijelo na koleje Purkyňova, aby se ubytovali a dostali potřebné informace. Velmi musím pochválit stavěcí četu, když vzhledem k akci na Palačáku jsme mohli zahájit stavět až od 16.00hod. a bylo to hodně náročné, aby se vše stihlo do tmy, ale děcka byly fantastické a s pomocí rodičů od Martina Dobčáka jsme společně připravili stadión na neskutečné souboje, když nakonec přijeli zástupci z neskutečných 15 států. Již večer se stadion hemžil rozcvičující se omladinou.

Po náročné přípravě stadionu, jsem ve 20.00hod. zahájil v menze kolejí technickou poradu a více jak stovka trenérů mně zaměstnávala spoustou dotazů. Nicméně všechno jsme s hlavním rozhodčím Šálkem vyřešili a synovec ředitele závodu Laďa Nezdařil komunikoval neúnavně v anglickém jazyce.

Takže vše je připraveno a zítra od rána vypuknou nekompromisní souboje a večer vypukne slavnostní zahájení za účasti ministryně financí, hejtmana Jihomoravského kraje, olympijského vítěze ve víceboji Roberta Změlíka a mnoho dalších osobností.

Č.

Technická porada 2021
Technická porada 2021

Podívejte se na

Další aktuality

Reprezentace Namibie na EKAG!!

Při mém pobytu v JAR jsme se zkontaktovali s trenérem výšky z Namibie a neskutečný zájem projevil o start na 18.ročníku European kids athletics games