Výpravy na 16.ročník EKAG 2021 jsou na místě

V sobotu si mákly holky na ubytování, když více jak jeden tisíc dvě stě účastníků přijelo na koleje Purkyňova, aby se ubytovali a dostali potřebné informace. Velmi musím pochválit stavěcí četu, když vzhledem k akci na Palačáku jsme mohli zahájit stavět až od 16.00hod. a bylo to hodně náročné, aby se vše stihlo do tmy, ale děcka byly fantastické a s pomocí rodičů od Martina Dobčáka jsme společně připravili stadión na neskutečné souboje, když nakonec přijeli zástupci z neskutečných 15 států. Již večer se stadion hemžil rozcvičující se omladinou.

Po náročné přípravě stadionu, jsem ve 20.00hod. zahájil v menze kolejí technickou poradu a více jak stovka trenérů mně zaměstnávala spoustou dotazů. Nicméně všechno jsme s hlavním rozhodčím Šálkem vyřešili a synovec ředitele závodu Laďa Nezdařil komunikoval neúnavně v anglickém jazyce.

Takže vše je připraveno a zítra od rána vypuknou nekompromisní souboje a večer vypukne slavnostní zahájení za účasti ministryně financí, hejtmana Jihomoravského kraje, olympijského vítěze ve víceboji Roberta Změlíka a mnoho dalších osobností.

Č.

Technická porada 2021
Technická porada 2021
Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podívejte se na

Další aktuality

Odezvy na letošní ročník EKAG 2021!

Drogi Ctiborze, W imieniu kilku ekip sportowych z Polski*, które przyjechały po naszych świetnych doświadczeniach z EKAG 2020, chcielibyśmy Ci bardzo serdecznie podziękować na kolejne cudowne